BAŞIMDAN GEÇTİ BUNLAR

İYİ OLAN KAZANSIN.

0 not

HATIRLAMAK İSTEMEDİĞİM ŞEYLER VAR

Aslında tam olarak her şey o orospu çocuğunun hayatıma girmesiyle başladı.Hayatınıza biri girer içine sıçar ve siz onun umrunda olmazsınız bile. O hayatına devam eder,siz sürünürsünüz,ağlarsınız bunalıma girersiniz intihar bile edersiniz ama onun sikinde bile değildir. Çünkü onun hayatını almasına karşılık götündeki kıl kadar bile değerin yoktur. Bunu o zamanlar bilmiyordum tabiî ki çünkü çok ufaktım hayattaki ilk tecrübemin böyle acı dolu olacağını bilmemiştim. Keşke bu kadar başıboş kalmasaydım .ama herkes kendi hayatına o kadar dalmıştı ki ne beni ne de içinde bulunduğum konumu görecek durumları yoktu.

 Annemle babam boşanmadan önce gayet gerizekalı bir çocuktum ,12 yaşındaydım çok etkilenmemiştim o zaman aradan 1 yıl geçti . hayatlarına yeni birilerini aldılar ve evlenme aşamasındalar bende böyle internette saçma sapan insanlarla konuşuyorum. Bir gün o orospu çocuğuyla tanıştım, yani nasıl sohbet etceğini nasıl konuya gireceğini birini nasıl tavlayacağını biliyor. Daha doğrusu kurban kitlesi diye bir şey varmış onda. Sonradan öğrendim. Annesi babası boşanmış sorunlu ,mutsuz arayış içinde sevilmeye muhtaç  olan 13 yaşındaki kızlarmış.Kandırıyormuş onları.

 MSN’den konuşuyoruz numaramı aldı,  sonra çıktı gitti 2 dakıka sonra bir baktım telefonum çalıyor. Keşke kalp krizi geçirseydim açmasaydım, ya da telefonum tuvalete düşseymiş. Her şey o gün başladı mesaj atıyor ilgileniyor benimde hiç erkek arkadaşım falan olmadı ne bileyim  13 yaşındayım daha. Kandım bende 1 hafta sonra buluşmaya karar verdik . benim giyecek giysim bile yok , öyle çocuğum ki.

Annemle babamın ayrı olduğu dönemler bende babamla kalıyordum yardım edeyim evi toplayayım düzenleyeyim diye, bu bahaneydi tabi işin gerçeği annem ben olmadan üvey babam olacak adamla daha rahat flört edebilmek için beni babama postalamıştı. Çocukla buluşunca giyecek hiçbirşeyim olmadığından gittim kot pantolon aldırdım, tşört aldırdım. O gün eve geldim saat 3 falan yeni giysilerimi giydim altımda da pembe normal kilot var. Reglm . daha regl olmaya başlayalı 1 yıl olmuş . babamın haberi olmadan evden gizlice çıktım. Daha otobüse hayatımda binmemişken otobüse bindim bunun bana tarif ettiği yere geldim. Ben sandım ki… Sadece buluşacağız.  Beni seviyor falan diye düşünüyorum bende onu seviyorum diyorum. Sevgiliyiz güya. Aldı duraktan tuttuğu gibi evine götürdü. Zaten içime kapanık mal bir şeydim ne oluyor bile diyemiyorum içimde bir pişmanlık ben ne yapıyorum burada ne işim var 1  haftalık tanımadığım adamla diyorum. Ya birşey yaparsa diyorum.Benden büyük 19 yaşında bense sadece 7. Sınıfı yeni bitirmiş bir kızdım. Evin önündeyiz girmek istemedim,  dedi ki ‘korkma annem var sana bir şey yapmam merak etme,sana zarar vermem’. Kapıyı açtı bir baktım cidden annesiyle babası oturuyorlar. Yemin ederim kadın yüzüme bile bakmadı. Hiçbirşey demedi. Dedim ne garip kadın bu. Geçin içeriye istersen  dedi  Umut’a  geçtim içeriye yatakta oturuyorum. Başka da oturacak biryer yok zaten . içeride bir vantilatör var. Yatağın üst kısmında duvara monte edilmiş raf var kitaplar var üzerinde, odayı inceliyorum Fenerbahçeyle alakalı şeyler var. Biz oturuyoruz.  Hayatımda öpüşmedim daha bu birden beni öpmeye başladı dudaklarımdan. O zamanlar ben tel kullanıyordum şişkoydum, çirkindim. Çocuktum . Mutsuzdum .Öpüşürken ağzımı bile kıpırdatamıyorum korkuyorum çünkü bir şey olursa diye.  Öpüşmüyordum bile sadece o beni öpüyordu. Birden pantolonumu çıkarttı ,zorla ağzımı kapattı ellerimi bağladı , tecavüz etti. Bense hiçbirşey yapamadım.

Desemde , herkes bunu böyle biliyor. Böyle anlatıyorum. Kendime de böyle anlatsam da biliyorum gerçeği ne kadar unutmak istesemde , birine olduğu gibi anlatsam masum olduğumu ıspatlayamam ki .13 yaşında orospu olmuş der herkes .Ben böyle anlattıkça ,vicdanım böyle rahatlıyor çünkü ben ufaktım .başka  türlüsü olamazdı.

Ama aslında böyle olmadı. ‘Seni çok seviyorum ve yanında olacağım yaralarını birlikte saracağız bundan sonra benim olucaksın, seni kendimden ayırmayacağım’ dedi,soyundum. Güvendim. Neden güvendim ,bilmiyorum. Beni reglken bile sikmeyi düşünmüş bunu yapmış bir insan ,ne kadar kuduruk, ne kadar sapkın, 13 yaşındaki   kızı evine götüren bir insan ne kadar pislikmiş bilemedim. Kimseyi tanımıyordum,erkek arkadaşım hiç olmamıştı sadece güvenmiştim. Ben gitmek istedikçe izin vermedi . Annesi ile babası  var evde sanıyordum ama ben geldikten sonra gitmişler her şeyi önceden ayarlamış .Akşam oldu hava karardı saat 8 oldu 9 oldu gitmeme izin vermedi. Kaçamıyordum bile. Pantolonumu çıkarttığında ‘kilodu da ne güzelmiş ’ demişti Yüz ifadesini hatırlıyorum. tiksiniyorum neden bu kadar tepkisiz olduğumdan ondan kendimden.. Kilodum güzel falan da değildi,kanlıydı .Regldim. Bende güzel değildim. Şişman diş telli daha gözkaleminden ve rujdan bile haberi olmayan kadın olmanın ne demek olduğunu bilmeyen 13 yaşında gözlüklü bir kızdım.Ama am denen birşey vardı o yüzden ne ben onu ilgilendiriyordum ne çirkinliğim. Oraya odaklanmıştı ben bunu anlayamayacak kadar küçüktüm.O kadar çok  canım yanıyordu ki. Ağladım .umrunda değildi.işi bittiğinde kalktı ,tuvalete gitti.telefonuma baktım,giyindim. Babam aramış annem aramış 99 cevapsız arama. 20 mesaj. Herkes beni merak ediyor  çünkü evden kaçmıştım onunla buluşmak için. Hava kararmadan gitmeyi planlıyordum gidememiştim. Gece 12 de korsan taksi çağırdı. Beni arabaya bindirdi. Hiçbirşey demedi.gidince haber ver de demedi , seni seviyorum da demedi .Beni merak etmediğini ve sevmediğini anlamıştım zaten çoktan kendini izah etmedi bile. Arkasını döndü gitti. Gece 12 de ağlaya ağlaya eve koştum,koşarken gözlüğüm kırıldı  oturdum ağladım ,ağladım ,ağladım böğrüm parçalanmışı ağlamaktan. Polisler kapıda , benim kaçırıldığımı sanmışlar.Annemi hastaneye kaldırmışlar fenalaşmış. Annemle babam ayrıldığı için çok bunaldığımı söyledim,hava  almaya çıktığımı söyledim.Annem anladı birşeyleri bana birşey söylemedi.Ağladı. Ama anladığını biliyordum.

Keşke o gün doğruyu söyleseydim. Keşke anlatsaydım o zaman her şeyi.  Bunları öyle çok unutmak istedim ki . kendime yaptığım kötülüğü yazarken anımsıyorum şuan.Hayatımdan öyle sildim ki o bölümü. Hiç 13 yaşında olmamışım gibi. 14 haziran hiç olmamış gibi. Aslında var olan büyük bir boşluk orası. O ev. Vantilatör. Fenerbahçeli yatak örtüsü , Kapı kilidi, Kitap rafı, 37 ekran televizyon. Aslında vardılar.Hep ordaydılar .Ama hiç hatırlamak istemedim..

Gözlerim hala bozuk, o günden sonra gözlük takmadım.o günden sonra kimseye güvenmedim. En yakınıma bile..